You are here

Švęsk gimtadienį!

 

PUIKI ŠVENTĖ MŪSŲ RESTORANE

Švęstkite su mumis, o visa kita mes pasirūpinsime!

KAIP ŠVENTĖ VYKSTA?

Pasirinkite vieną iš siūlomų šventinių gimtadienio temų ir paverskite savo vaiko gimtadienį nepamirštama švente!

Mes žinome, kokia tai ypatinga diena ir jaudinantis įvykis. Norėdami šią dieną paversti tikrai įsimintina, mes paruošėme įvairių teminių žaidimų ir veiklų, tinkamų jūsų vaiko amžiui ir pomėgiams! Jūs ir jūsų vaikas galite rinktis iš keturių gimtadienio šventės temų: Džiunglės, Kosmoso tyrimų laboratorija, Pasakų karalystė, Nuotykių laivas.

Vaikų gimtadienio šventes mūsų restorane taip pat mėgsta ir vaikų tėveliai. Mes rūpinamės kiekviena smulkmena visos gimtadienio šventės metu, todėl suaugusiems nėra dėl ko jaudintis ir belieka tik mėgautis švente kartu su savo vaikais!

Maloniai kviečiame praleisti šią ypatingą dieną mūsų restorane ir pasveikinti Jūsų vaiką su gimimo diena! 

TEGUL ŠVENTĖ PRASIDEDA!

Linksmosios mūsų gimtadienio šventės vyksta dvi valandas. Atvykstant svečiams gimtadienio vedėja pasitinka vaikus, supažindina su šventės tema ir pasiūlo šventiškai nuteikiančių žaidimų. Patiekiami Happy Meal™ rinkiniai ir šventė toliau vyksta pagal pasirinktą gimtadienio šventės temą, vaikams žaidžiant renginio vedėjos organizuojamus žaidimus. Šventės kulminacija – sukaktuvininko sveikinimas patiekiant McDonald`s™ gimtadienio tortą.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Gimtadienio šventės paketą sudaro specialiai tam skirta ir rezervuota vieta jūsų pasirinktame McDonalds™ restorane, specialūs pasai gimtadienio svečiams, šventinės lėkštutės ir stiklinaitės, servetėlės, šventiniai teminiai maišeliai ir gimtadienio kepuraitės. Mūsų gimtadienio šventės puikiai tinka 4- 10 metų vaikams!

Gimtadienio šventės kaina vienam svečiui, įskaitant šventinę programą ir rinkinį Happy Meal™ - 6 EUR. Sukaktuvininkas švenčia nemokamai.

Už papildomą mokestį galima užsisakyti gardų gimtadienio tortą, kurio užtenka maždaug aštuoniems vaikams. Torto kaina - 6.52 eurai.

Mažiausias dalyvių skaičius – 8.

Gimtadienio šventės metu tėveliams suteikiama 30 proc. nuolaida meniu pasiūlymams restorane McDonalds™. 

Norėdami užsisakyti, skambinkite į norimą restoraną arba pačiame restorane į bet kurį vadybininką. Gimtadienio šventės vyksta šiuose restoranuose:

# Taika, Taikos pr. 61C, Klaipėda, 8 46 345353

# Dainava, Pramonės pr. 8b, Kaunas, 8 37 375901